دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه
مصوبات شورای بازگشایی و ستاد مقابله با کرونا دانشگاه
the IASBS and its gardens

اطلاعیه‌های ستاد کرونا

صورتجلسه شورای بازگشایی و ستاد مقابله با کرونا دانشگاه
تاریخ برگزاری: ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
شماره جلسه: ۴۳

حاضرین در جلسه:

 1. دکتر بابک کریمی، رئیس دانشگاه
 2. دکتر رشید زارع نهندی، معاون اداری-مالی و آموزشی-پژوهشی دانشگاه
 3. دکتر علی فروش باستانی، معاون دانشجوی و فرهنگی-اجتماعی دانشگاه
 4. دکتر سعید عمادی، مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه
 5. دکتر ابراهیم انصاری، مدیر امور خدمات رایانه‌ای و فناوری اطلاعات دانشگاه
 6. عباس بیگلری، مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه
 7. رعنا مغانلو، مدیر روابط عمومی دانشگاه
 8. محسن امیر، کارشناس روابط عمومی دانشگاه

مصوبات جلسه:

چهل و سومین جلسه شورای بازگشایی و ستاد مقابله با کرونا دانشگاه روز دوشنبه ۸ دی‌ماه ۱۳۹۹ برگزار شد و بندهای زیر مورد بحث، بررسی و تصویب قرار گرفت:

 1. مقرر شد با توجه به اعلام مراجع بهداشتی ذیصلاح مبنی بر کاهش شدت همه‌گیری بیماری کرونا در زنجان، از روز جمعه ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۹ پذیرش دانشجویان در فاز سوم و چهارم بازگشایی مرحله‌ای(کارشناسی ارشد ورودی ۹۷، دکتری ناپیوسته ورودی ۹۶ و دکتری پیوسته فیزیک ورودی ۹۵) صورت پذیرد. در این راستا ایمیلی برای تمامی دانشجویان جهت اطلاع‌رسانی از دفتر معاونت آموزشی-پژوهشی ارسال خواهد شد.
 2. دانشجویان مشمول در فراخوان بازگشایی بایستی توجه داشته باشند که در کل مسیر سفر از مبدا به مقصد زنجان، کلیه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند. همچنین هریک از دانشجویانی که در میان بستگان نزدیک آن‌ها موردی از بیماری کرونا بوده است، باید به مدت دو هفته سفر خود را به تعویق بیندازد.
 3. مقرر شد در صورت تداوم کاهش همه‌گیری بیماری کرونا در اولین فرصت ممکن، فاز پنجم بازگشایی مرحله‌ای برای دانشجویان ( کارشناسی ارشد ورودی ۹۸، دکتری ناپیوسته ورودی ۹۷، دکتری مستقیم ورودی ۹۷ و دکتری پیوسته ورودی ۹۶) آغاز گردد.
 4. تاکید شد معاونت دانشجویی بر شروع به کار و حسن انجام فعالیت مدیریت جدید فروشگاه مستقر در دانشگاه نظارت داشته باشد تا این فروشگاه بتواند بیشتر نیازهای دانشجویان را برطرف کرده و مراجعات و رفت‌وآمد دانشجویان مستقر در خوابگاه‌ها به شهر زنجان به حداقل برسد.
 5. مقرر شد در جهت رفاه حال دانشجویان مستقر در خوابگاه‌ها و کاهش مراجعات و رفت‌وآمد ایشان به شهر زنجان، وعده شام نیز همانند وعده ناهار، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت گرم در محل خوابگاه‌ها توزیع شود.
 6. مقرر شد امور اداری دانشگاه با همکاری دفتر روابط عمومی، در راستای اجرای بند ۴ مصوبات جلسه ۴۰ شورای بازگشایی مرحله‌ای مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ گزارشی مبنی بر اجرای صحیح برقراری انتقال خط تلفن در زمان دورکاری کارمندان و انجام صحیح وظایف محوله برای جلسه آینده آماده نمایند.

مصوبات جلسه چهل و سوم شورای بازگشایی و ستاد مقابله با کرونا دانشگاه در تاریخ ۸ دی‌ماه ۱۳۹۹ با تعداد ۶ بند به تصویب اعضای حاضر در جلسه رسید.

صورتجلسه شورای بازگشایی و ستاد مقابله با کرونا دانشگاه
تاریخ برگزاری: ۱۳۹۹/۱۰/۱
شماره جلسه: ۴۲

صورتجلسه شورای بازگشایی و ستاد مقابله با کرونا دانشگاه
تاریخ برگزاری: ۱۳۹۹/۹/۱۵
شماره جلسه: ۴۱

صورتجلسه شورای بازگشایی و ستاد مقابله با کرونا دانشگاه
تاریخ برگزاری: ۱۳۹۹/۹/۸
شماره جلسه: ۴۰

صورتجلسه شورای بازگشایی و ستاد مقابله با کرونا دانشگاه
تاریخ برگزاری: ۱۳۹۹/۹/۱
شماره جلسه: ۳۹

طراحی شده توسط مرکز کامپیوتر دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان