بخش خانه علم
خلاصه‌ای از بخش
House of Science Section

یکی از وظایف عمده دانشگاه‌ها ارتقاء سطح دانش و فرهنگ علمی جامعه پیرامون خود است. برای دستیابی به این هدف، دانشگاه باید در ارتباط مستمر و نزدیک با آحاد جامعه بویژه نسل جوان از قبیل دانش آموزان و دانشجویان بوده و در این راستا تعامل مناسبی داشته باشد. با توجه به اینکه علوم پایه مبانی دانش و تفکر مورد نیاز جهت گسترش کاربردهای علم و فناوری را فراهم می‌آورد و همچنین این دانشگاه با هدف آموزش و پژوهش در شاخه‌های مختلف علوم پایه تاسیس شده است، موضوع ترویج و تشویق علوم پایه مابین آحاد جامعه و نسل جوان از جمله اهداف این دانشگاه به شمار می‏‌آید. خانه علم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان جهت نیل به اهداف فوق‌الذکر بویژه با هدف ارتقاء سطح دانش و فرهنگ علمی استان زنجان و یکپارچه کردن و سازمان‌دهی فعالیت‌های مورد نیاز توسط دانشگاه در سال ۱۳۹۶ تاسیس شده است. از جمله اهداف خانه علم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خانه علم در نظر دارد طی برنامه‌هایی مدون کوتاه مدت، میان‌مدت و طولانی‌مدت به اهداف تعیین شده برسد. موارد زیر شامل برنامه‌هایی است که خانه علم در حال انجام و یا در صدد انجام آن‌ها می‌باشد:

دکتر مهدی دارائی ‏

(مدیر خانه علم)

خانه علم محیطی را فراهم می‌نماید که همه علاقمندان می‌توانند از آن برای ارتقاء دانش خود در حوزه‌های مورد علاقه استفاده نمایند.

آیا مایل به پیوستن به خانواده ما در دانشگاه هستید؟

برای بهرمندی فضایی آکادمیک و دوستانه همراه با روابط بین المللی برای تحصیل، دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را انتخاب کنید!

پذیرش

طراحی شده توسط مرکز کامپیوتر دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان