خلاصه ای از دانشکده
دانشکده علوم رایانه و فناوری اطلاعات
IT and CS Department

دانشکده علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات با رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سال 1382 شروع به کار کرد و بلافاصله رشته علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد را نیز راه اندازی کرد. پس از سال ها فعالیت در حال حاضر علاوه بر رشته های علوم کامپیوتر (مقطع دکتری مستقل و چهار گرایش در مقطع کارشناسی ارشد) و مهندسی فناوری اطلاعات (کارشناسی) در رشته ی مهندسی کامپیوتر (کارشناسی) نیز دانشجو دارد. با اقداماتی که صورت گرفته و در حال پیگیری است، امید است که رشته ی مهندسی کامپیوتر (مقطع کارشناسی ارشد و نیز دکتری علوم کامپیوتر (پذیرش از کارشناسی ارشد) در سال آتی راه اندازی شود و علاوه بر آن، گرایش بیو انفورماتیک هم بعنوان یک گرایش مستقل شروع به جذب دانشجو کند.
این دانشکده همواره با همکاری اساتید و دانشجویان، اهداف والایی را پیگیری کرده و نتایج بسیار قابل قبولی گرفته است. از جمله ی این اهداف می توان به پژوهش با کیفیت و موثر در علم و صنایع مرتبط اشاره کرد. کیفیت علمی و فنی دانشجویان این دانشکده قابل مقایسه با دانشگاه های خوب دنیا است. همچنین برنامه ریزی و تلاش اساتید و کارکنان دانشکده در جهت آموزش دانشجویان به گونه ای است که فارغ التحصیلان هم زمان بتوانند در محیط های علمی و نیز کاری موثر واقع شوند. انگیزه‌ی بالای دانشجویان و اساتید در آموزش و پژوهش، صرف زمان زیاد، روابط اجتماعی خوب و زندگی پرنشاط علمی از ویژگی های دانشکده علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات است.

دکتر بهرام صادقی بی غم

(مدیریت دانشکده علوم رایانه و فناوری اطلاعات)

دانشکده علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، بر روی موضوعات علمی نوین، بنیادی و کاربردی تمرکز دارد که کیفیت جهانی و کاربردهای جهانی و بومی داشته باشنند.

بررسی تکنولوژی های ارسال برخط داده ها بر روی مرورگر ها و پیاده سازی آن

حسین کنگاورنظری - دانشکده فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر
پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰
مکان: دانشکده فناوری اطلاعات و علوم رایانه کلاس I001

مطالعه تکنولوژی های شبکه های کم مصرف

شیرین امینی - دانشکده فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
مکان: دانشکده فناوری اطلاعات و علوم رایانه کلاس I001

کاهش ابعاد داده و تکنیک های آن در یادگیری ماشین

سهراب پیرهادی - دانشکده فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
مکان: دانشکده فناوری اطلاعات و علوم رایانه کلاس I001

آیا مایل به پیوستن به خانواده ما در مرکز هستید؟

برای بهرمندی فضایی آکادمیک و دوستانه همراه با روابط بین المللی برای تحصیل، دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را انتخاب کنید!

پذیرش

طراحی شده توسط مرکز کامپیوتر دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان