اخبار و کنفرانس ها

دکتر بابک کریمی در سمت ریاست دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ابقا شد

دکتر بابک کریمی، طی حکمی از سوی دکتر منصور غلامی، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، در سمت ریاست دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان به مدت چهارسال ابقا شد. در این حکم آمده است:

ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره ۱ ماده ۴ آئین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری به مدت چهار سال در سمت رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ابقاء می‌شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب‌عالی و بر اساس اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های مؤثری بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

اساتید، مدیران، کارمندان و دانشجویان دانشگاه، این امر را تبریک گفته و توفیقات روزافزون ایشان را در توسعه کمی و کیفی فعالیت‌‌های علمی، پژوهشی و اجرایی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان از خداوند متعال آرزومندند.

یکشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

دکتر بابک کریمی در سمت ریاست دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ابقا شد

طراحی شده توسط مرکز کامپیوتر دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان